Spoločnosť WES PRINT s.r.o. vznikla v roku 2001.

Na trhu so silnou konkurenciou sme si vybudovali meno, ktoré je značkou kvality a spokojnosti u našich zákazníkov.

Spoločnosť WES PRINT s.r.o. vznikla v roku 2001. Našim zameraním je výroba samolepiacich etikietdotlač etikiet, termo etikety, print etikety, tabelačné etikety, termotransferové etikety, textilné etikety, samolepiace textilné etikety a etikety všetkého druhu dodávame v prevedeniach kotúč, hárky, sklady a podľa požiadaviek zákazníka. Samolepiace etikety vyrábame plnofarebné, lakované, laminové, s ražbou, tlač do lepidla, atď. pre všetky odvetvia. Na samolepiace a textilné etikety robíme v prípade malých množstiev dotlač na termotransferových tlačiarňach.

Vlastné grafické štúdio
nám umožňuje vyhotoviť akýkoľvek grafický návrh podľa požiadaviek zákazníka. Každú ponuku osobne prejednávame a prispôsobujeme požiadavkám klientov. Navrhneme Vám najlepší a najlacnejší spôsob výroby samolepiacich etikiet a prispôsobíme ho Vašim potrebám.

 

Sme tu pre Vás už 17 rokov. Postaráme sa o Vás od zrodu myšlienky až po  konečne vyrobenú etiketu. Tu sa však naša starostlivosť o zákazníka nekončí, ale práve začína. Starostlivosť o zákazníka a kvalita služby je u nás prvoradá a preto zákazník získava k službám množstvo iných výhod. Ponúkame bezplatné poradenstvo pri riešení rôznych problémov a počas výroby Vašej etikety Vás priebežne informuje o nových zákonoch, ktoré sa Vás môžu dotýkať.

 

WES PRINT, s.r.o., patrí do skupiny spoločností s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti v Slovenskej republike. Spoločnosť splnila najprísnejšie kritériá spoľahlivosti a stability na trhu, a preto patrí za rok 2013 do exkluzívnej skupiny 5,4 % slovenských firiem, ktoré móžu používať certifikáciu AA ako symbol vysokého ratingového hodnotenia.

 

Ak sa chcete presvedčiť o ponuke, kvalite ponúkaných služieb a technológii, kontaktujte nás.